O značce Navaho

Jste dominantní a silná osobnost, která má ráda věci pod kontrolou a jde jistě za svými cíli? Zvolte boty s perfektním zpracováním z opravdu kvalitní leštěné nebo broušené kůže. Boty, které během jednání nebo při obchodní schůzce dají najevo vaši převahu a podtrhnou vaši osobnost.

N_PZ15_PROD-3.jpg


V nabídce Navaho najdete širokou škálu pánských polobotek, nechybí klasické elegantní pánské polobotky, polobotky pro společenské příležitosti, originální modely s barevnými tkaničkami, odolné pohorky, ani trendy perka bez šněrování. Skvěle budete vypadat také v neformálním obutí, styl ukážete také v kožených teniskách a obuvi inspirované módní vlnou amerických hipsterů. Chcete působit v bance nebo kanceláři solidně a zodpovědně? Podtrhněte svou image správným výběrem obuvi!
 
Navaho, váš kód úspěchu!
Na kvalitě si zakládáme, proto jsou boty Navaho vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Při výběru kvalitní hladké či broušené usně jsme nekompromisní. Stejně jako je nekompromisní dnešní svět. Byznys je výsadou neochvějných mužů s ostrými lokty, kteří se umí rychle rozhodnout a zanechat výborný dojem.  Takže ať už vaše kroky vedou kamkoliv, víme, jak je důležité cítit se pevní v kramflecích a zanechat tu správnou stopu! Obuv Navaho je vaším kódem úspěchu.

N_PZ15_styl-1.jpg N_PZ15_casual-1.jpg