trendy
Tlumené barvy oživte lahvově zelenou!
Když jde o trendy, raději zůstáváte při zemi a dáváte přednost tlumeným a přírodním tónům? Pokud vašemu šatníku vévodí černá, hnědá a béžová barva, chválíme vás!
Znamená to, že máte všechny základní kousky…Teď už stačí jen trošku popustit uzdu své fantazii a okořenit šatník výraznějšími kousky!
 

Základní kousky šatníku volte kvalitní a nadčasové

Obzvlášť v mužském šatníku je důležité, aby byl složen z několika základních nadčasových a kvalitních kousků. Jednobarevné jednoduše střižené kalhoty, kožený pásek a hlavně, kvalitní kožené boty. Pro letošek je velmi trendy inspirace army stylem, vysoká kotníková obuv je tak nejen v kurzu, ale velmi praktická!  Nemusíte se bát vzít si tyto boty i k obleku, nohavice perfektně překryjí horní část obuvi!
 
V kurzu je lahvově zelená

V kolekcích pro podzim/zima 2014 se to jen hemží lahvově zeleno barvou. Pokud jste odvážnější typ, doporučujeme zelenkavý svetr do V, hodí se k obyčejnému triku i ke košili. Pak jen stačí sáhnout po efektních doplňcích, retro brýlích nebo barevné šále. V případě, že lahvově zelená nepatří mezi váš šálek kávy, vyzkoušejte i jiné trendy odstíny, například trávovou zeleň, žíhanou žlutou nebo oranžovou, vínovou nebo signální červeň. A pozor, stále se nosí i růžová!