trendy
Vsaďte na detaily a modrou barvu!
Pracujete na takové pozici, že elegantní oblek a košile jsou vaším každodenním chlebem? Ukážeme vám, že oblečení nemusí být nuda! Vsaďte na hravé a barevné detaily, nikde není řečeno, že se to nesmí!
 
Barevné tkaničky hýbou světem
Abyste věděli, že si to celé jen tak nevymýšlíme, tak vězte, že už delší dobu jsou na ulicích Milána, Londýna nebo NYC vidět byznysmeni ve skvěle padnoucím obleku s různobarevnými tkaničkami na jejich botách. A my jen tleskáme! To je přece skvělý a nenáročný způsob, jak oživit jednobarevný outfit a nudné černé nebo hnědé boty!
 
Modrá je dobrá!
Už jsme vás trošku nalomili a vy začínáte uvažovat, že si jedny boty s barevnými detaily pořídíte? Vyzkoušejte jednoduchý fígl, celý outfit dolaďte podle barvy tkaniček! Není to nic náročného, jednobarevný oblek doma máte, stačí vybrat vhodnou košili. My jsme sáhli po černo-modré kombinaci, která je nadčasová a na módních molech se objevuje téměř každý rok. Pokud vám nevadí špetka extravagance, doplňte šatník o barevné ponožky. Kombinace ponožek a barevných tkaniček je prostě geniální! Myslete také na detaily, do stejné barvy vylaďte i kalhotový pásek nebo manžetové knoflíčky.