tipy pro
Vás
Ve správných botách máte našlápnuto k úspěchu!

Byznys je tak trochu jako akční film. I tam uspěje ten, kdo se umí rychle a správně rozhodnout. Kdo si dokáže vybrat si parťáka, se kterým chce udělat obchod nebo si od něj nechat krýt záda. Prostě dá na první dojem – koukne na vaše boty a má vás přečtené!

Chystáte se na pohovor o zaměstnání nebo máte před důležitou obchodní schůzkou? Špatná volba bot pak může napáchat škody, které už nenapravíte. Proč? Nebudete mít už příležitost, protože v byznysu se druhá šance prostě nedává. Udělali jste špatný dojem a neuspěli jste. Ještě než jste totiž stihli otevřít ústa, vaše boty o vás řekly víc, než si myslíte. Každá profesní skupina má svůj vizuální kódový jazyk, který musíte ovládat vy i vaše boty!

Co o vás řeknou vaše boty?

Jste dominantní a silná osobnost, která má ráda věci pod kontrolou a jde jistě za svým cílem? Zvolte boty s perfektním zpracováním z opravdu kvalitní vyleštěné kůže. Boty, které během tvrdého jednání dají najevo vaši převahu.

Potřebujete při pracovní schůzce ukázat, jak jste kreativní a sršíte nápady? Skvěle budete působit v neformálním obutí, kdy budou dobře působit třeba i trendové tenisky.

Chcete působit na obchodním jednání nebo právnické kanceláři solidně a zodpovědně? Zdůrazníte to výběrem bot, které budou vypadat stejně tak. Správná volba budou jednoduché boty bez zbytečných ozdob a z poctivých materiálů, především pravé kůže!

Vyberte si svoje stylové modely z katalogu modelů Navaho