tipy pro
Vás
Problém, o kterém se nemluví. Jak vyzrát nad problémem ne-příjemného „pachu“ nohou?

Nepříjemnost, která dokáže udělat peklo ze života každému postiženému – nohy, co zrovna nevoní. Trápí prý dokonce až každého šestého člověka. Pravděpodobnost, že jimi trpí někdo ve vašem okolí, třeba kolega v práci, je docela vysoká. Co s tím?

Za nepříjemný zápach mohou potní žlázy, kterých je na lidských nohách opravdu hodně. Noha celý den pevně uzavřená v botě pak dokáže „vypotit“ klidně i půllitru vody. Ve vlhkém prostředí se daří bakteriím, které zápach způsobují, a problém je na světě!

Překvapivé řešení? Dobré boty!

Co tedy dělat? Samozřejmě větší důraz na osobní hygienu. Noste a pravidelně střídejte ponožky z kvalitní bavlny, která pot lépe saje a umožní vaším nohám „dýchat“. A samozřejmě si vybírejte kvalitní boty. Pánská značková obuv z poctivé kůže a s dobrou stélkou a podšívkou je prodyšná a vašim nohám v ní bude dobře i po celý den strávený ve vytopené kanceláři.

Také rada pravých gentlemanů, že stejné boty se nikdy nenosí dvakrát za sebou, není nijak samoúčelná. I kožené polobotky potřebují alespoň 24 hodin na to, aby opravdu pořádně vyschly a byly znovu připravené na nošení. Boty prostě potřebují péči, kterou vám mnohonásobně vrátí!

Tip: vlhkost a zápach z bot pomůže přes noc vstřebat obyčejná jedlá soda. Stačí, když do bot vložíte sodou naplněný hadřík!

Vyberte si modely také z kolekce pro váš volný čas.