tipy pro
Vás
Business casual – móda v kanceláři nemusí být nuda!

Správně zvolený dress code, ve kterém se ráno vydáte do kanceláře nebo na obchodní schůzku, nemusí být jenom naškrobená a nepohodlná nuda. Pokud se chcete cítit uvolněně, pohodlně a zároveň profesionálně a nečeká vás zrovna nějaké jednání v bance, kde přece jen platí pravidla sešněrovanější módy, zvolte tzv. business casual styl.

Ďábel je ukrytý v detailech

Základem business casual stylu je jednoduchost, správné barevné sladění a cit pro detaily. Zvolte sako, dobře padnoucí jednobarevnou (nejlépe bílou) košili bez kravaty a kalhoty, co jsou střihem někde mezi klasikou a džínami – tzv. chinos. U takových kalhot pak vyberte barvu, na kterou se věkem nebo situací cítíte.

A samozřejmě – nezapomeňte na boty!

I u tohoto stylu jsou boty základ. A co si budeme povídat, ty špatně zvolené dokáží celkový dojem z vašeho outfitu pokazit. Pochopitelně musejí být čisté a dobře udržované. Pro takovou příležitost se hodí ležérní vycházkové boty, nebojte se nosit ani polobotky z poctivé a naleštěné kůže. Jako i mnohokrát jinde, ani tady s dobrými botami nic nepokazíte! Jejich perfektní zpracování a kvalitní materiály jsou zárukou, že vám celý den práce půjde od ruky!

Inspirujte se nejnovějšími trendy od módní stylistky a vylaďte si svůj šatník s trendy styly a obuví.