tipy pro
Vás
Anglická sezóna – oblečte se jako byznysmen ze City

Britská móda má ve světě stále ten nejlepší zvuk. Takový Londýn je dnes pulsující metropolí, kde se mísí všechny módní styly  a žádný módní outfit nebo účes není natolik extravagantní, aby ještě někoho šokoval. Přesto když se řekne „anglický styl“, většina si vybaví tradiční módu anglických gentlemanů a manažerů.
Anglický styl klade důraz na poctivost

Jejich vkus je již staletí vzorem pro vybranou a decentní módu. Oceňuje se u nich smysl i pro ten nejmenší detail, pohodlnost při nošení i poctivost materiálu. Ať už váš čeká dlouhý den plný obchodních jednání, večerní recepce nebo výlet na venkov, musíte dobře vypadat. Střízlivý a přitom osobitý styl, důraz na kvalitu látek a perfektní střih jsou u anglické módy zárukou za každých okolností upraveného vzhledu.

Základem jsou kožené polobotky nebo kotníkové boty

Samostatnou kapitolou je sláva a umění anglických ševců. Vedle italských jsou ve světě vůbec ti nejvyhlášenější. Nakonec, když budete volit boty pro formální příležitost, pravděpodobně sáhnete pro model oxford nebo derby, které své jméno dostaly právě v Anglii.

Základem stylu anglického gentlemana jsou perfektní kožené polobotky ušité z té nejlepší telecí kůže. Klasický design v kombinaci s vybraným materiálem a pečlivý provedením jsou zárukou jejich dlouhé výdrže. Spolu s dobře padnoucí košilí a správně vybranou kravatou budou dobré boty zárukou, že i po dlouhém dni v kanceláři budete vypadat profesionálně.

 

  NT1361621-(1).jpg NT1361422.jpg
  NT1361621 NT1361422