trendy
Černé boty jsou nuda, zkuste hnědou kůži!
Nejčastější barva obleku v mužském šatníku? Černá. Vypadá to, že muži neradi zkouší nové věci a velmi často spoléhají na černý, případně temně šedý oblek. Návrháři však mají trochu jiný názor a své modely oblékli nejen do modré barvy, ale i spousty dalších výrazných tónů.
 
Obleky pro letošní sezónu hýří barvami
Velmi trendy jsou barevné obleky nebo kombinace barevných kalhot a sak. Pokud nechcete vystoupit příliš z davu, zvolte modrou barvu, která není tak výstřední a budete se v ní cítit opravdu dobře. Pro zbytek outfitu pak zvolte jemnější barvy, jako je hnědá a béžová. My jsme k modrému obleku zvolili světle béžový kašmírový svetr. I v tomto případě se jedná o módní trend. Košile jsou na ústupu, teď letí jednoduché svetry!

Černé boty jsou nuda, zkuste hnědou kůži!
Černé boty jsou ověnčená klasika, ale zároveň je to velká nuda. Až si půjdete pořizovat nové společenské boty, sáhněte po tmavě hnědých. Připoutají pozornost a váš styl vyletí do nebeských výšin! Nezapomeňte však vybírat kvalitní kousky, nejlépe z leštěné kůže. Takové se hodí nejen k modrému, ale také šedému nebo khaki obleku. Do hnědé laďte i doplňky. Jsou decentní a podpoří váš styl, nasaďte retro brýle, na ruku stříbrné hodinky s koženým páskem a vyrazte do víru velkoměsta!